Recaro Milano Seatfix - Performance black

190,00€

Pieejams

  • Zīmols: RECARO
  • Preces kods: 6209.21534.66

Recaro Milano Seatfix autokrēsliņš bērniem no 3 gadu vecuma.

Drošību nodrošina ASP sānu aizsardzība: triecienu absorbāciju nodrošina sēdekļa sānu elementi un papildus lielais galvas balsts un sānu malas polsteri.

Papildus drošība: ērti regulējams galvas balsta augstums, kas garantē optimālu krēsliņa pielāgošanu bērna augumam. Komforts: regulējams muguras daļas slīpums, nodrošinot ceļojumam papildus komfortu; atzveltni satur alumīnija rāmis.

Ekskluzīvi: atzveltnē ir ventilācijas caurumi, kas nodrošina gaisa cirkulāciju un tā rezultātā aptur svīšanu.

Augstas kvalitātes pārsegs: pārvalki izgatavoti no augstas kvalitātes mikroškiedras auduma, kas ir ļoti patīkams un mīksts, kā arī no elegantā Bellini auduma, kuram ir mazi caurumiņi gaisa cirkulācijas nodrošināšanai un tas ir līdzīgs zamšādai. Pārvalki ir elpojoši un viegli kopjami ar mitru lupatiņu, kā arī noņemami un mazgājami veļasmašīnā.

Ērtības: integrēts rokturis padara Recaro Milano viegli pārnēsājamu ar vienu roku. Ērts aprīkojums vecākiem: sēdeklis vienkārši ieliekams automašīnā; bērna drošībai pārlieciet automašīnas 3 punktu drošības jostu.

Drošība: sānu trieciena aizsardzību nodrošina īpaši lielais galvas balsts un sānu spilveni. Ideāli: sēdeklī ierīkotās norādes pareizai jostas aplikšanai garantē, ka sēdeklis būs perfekti nostiprināts ar drošības jostu un braukšana būs droša.

Svars 6kg Izmēri: Garums 36-43cm (ar izvilktu Isofix), Platums 44cm, Augstums 70-82cm

Ražots Vācijā


Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas konsutācijas

Plašs modeļu klāsts

Zvaniet  +(371) 26-447-647